Olšanská 55/5, 130 00, Praha 3 - Žižkov

Odsávací zařízení

Provádíme kompletní montáž odsávání na obráběcí stroje,
dodáváme s veškerým příslušenstvím.

LOSMA - odsávací zařízení

Filtrová odsávací zařízení - odsávání mlhoviny, par a kouře.

Při obrábění vznikají látky škodící pracovnímu prostředí, strojům a zařízením, tj. mlhovina, pára, aerosoly, kouř, zápach, kaly, znečištěné chladící emulze a oleje. Zaváděním přísnějších hygienických předpisů, norem pro certifikaci a kontrolou státními orgány jsou zvyšovány požadavky na ochranu pracovníků a čistotu pracovního prostředí v podnicích.

TAJMAC-ZPS

Výrobky společnosti LOSMA představují špičku ve své kategorii a nabízí kompletní řešení: odsávací zařízení, která se instalují do blízkosti nebo přímo na obráběcí stroj a odsávají mlhovinu, páry a kouř ihned po jejím vzniku. Tato zařízení se mohou instalovat jak na starší stroje bez krytů (brusky, soustruhy, frézky), tak pro nová CNC obráběcí centra a CNC soustruhy s kabinou a plným zakrytováním stroje.

Vyrábí se několik variant, od jednoduchých odstředivek přes složitější turbíny (řady ASPIROFILTER a DARWIN), až po kombinovaná odsávací zařízení (řady KAPPA, GEMINI, NEWTON), podle konkrétních potřeb zákazníka. Odsávací zařízení firmy LOSMA mají vysokou kvalitu provedení, nízké provozní náklady a cenu, snadnou instalaci a údržbu.

Dodáváme s veškerým příslušenstvím - sací a odtokovou hadicí, přírubou, sponami, sacím trychtýřem, upevňovacím stojanem, rozbočovačem, redukcemi, motorovými jističi.

Provádíme kompletní montáž na obráběcí stroje.

Losma

Zaujaly Vás naše služby?
Neváhejte a kontaktujte nás

Kontakty